Voucher za darmo na KSW 52 od bukmachera STS

Już w najbliższą sobotę, tj.7 listopada odbędzie się gala KSW 52. Z tej okazji bukmacher STS przewidział promocję swoim graczom, w której przyznaje darmowy voucher o wartości 29 PLN.

Darmowe bonusy na KSW 52

Darmowe bonusy na KSW 52

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od dnia 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie jej zainstalowanie. Cały proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Kolejna czynność jest to zalogowanie się na swojego konto w aplikacji mobilnej, po czym trzeba potwierdzić chęć odebrania bonusu. Dokonać tego można wyłącznie w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

betclic kod promocyjny

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy voucher o wartości 25 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

STS: Kod bonusowy za darmo

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom bonus powitalny na start, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez depozytu własnego o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc otrzymać te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnymi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związan/sts

y jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher Internetowy w Polsce może oferować swoim graczom znakomite promocje i bonusy bukmacherskie za darmo. Bukmacherzy online w Polsce według rankingu to STS, Betclic i Fortuna.

Read Previous

Darmowy bonus 40 PLN od legalnego bukmachera BetClic

Read Next

Bonusy do 50% na zakłady bukmacherskie w Fortunie.